-

Šiame puslapyje rasite portalo lankytojų ir naudotojų dažniausiai užduodamus klausimus. Klausimų sąrašas nuolat papildomas, jei manome, kad lankytojo užduotas klausimas to vertas. Jei neradote jums aktualaus klausimo, parašykite mums.

Kaip išnaudoti Censio

Portalas censio.lt gali tapti papildomu Jūsų verslo reklamos kanalu. Ypač, jei reklamos biudžetas labai kuklus arba lygus 0. Kaip tai galėtų veikti?

Štai jūsų verslas parduoda prekes ar paslaugas. Norint sulaukti klientų reikalinga, kad apie Jūsų verslą sužinotų kaip galima daugiau žmonių - potencialių klientų. Kartais net sunku patikėti, kiek verslų veikia niekam nežinomi toliau savo pažystamų rato.  Norint pasiekti žinomumą yra keli būdai: pirkti reklamos paslaugas; skelbtis skelbimų portaluose; vykdyti tiesioginę rinkodarą, siunčiant reklaminius laiškus potencialiems klientams. Arba įmanomas kitas būdas - patalpinti informaciją apie savo verslą ir parduodamas prekes ar paslaugas klientų atsiliepimų portale. Kitaip sakant leiskite savo verslą garsinti kitiems.

Kaip tai vyksta? Patalpinate savo verslo ir paslaugų/prekių aprašymus atsiliepimų portale censio.lt . Jei jūsų verslas turi savo elektroninę svetainę, galite censio.lt suformuotą vertinimo skydelį patalpinti savo svetainėje (tituliniame lape, vertinant verslą/paslaugas, ar ties kiekviena vertinama preke). Klientas, norėdamas palikti atsiliepimą, spustels mygtuką "Rašyti atsiliepimą" ir bus nukreiptas į portalą censio.lt . Aprašęs savo patirtį ir palikęs vertinimą, klientas tikėtina dar užtruks censio.lt svetainėje dar kurį laiką, taip sužinodamas apie kitus verslus ir kai kurie gali būtį jam pirmą kartą girdimi. Taigi, vertindamas kažkieno verslą ar kažkokią prekę, klientas gali rasti ir jūsų verslą portale censio.lt . Ir tai vyktų nuolat. Vieno verslo augimas teigiamai atsiliepia kitiems.

O dabar pagalvokite apie atsiliepimų ir vertinimų funkciją kažkurio verslo svetainėje. Visų pirma, klientas, norėdamas palikti atsiliepimą ir vertinimą, turi surasti tą verslą, o tai jau grįžtame prie verslo žinomumo problemos, kitaip tariant atsiliepimą klientas paliks tik radęs svetainę ir aišku įsigijęs prekę. Ir net jei jau tai pavyko, klausimas: kas tiki atsiliepimais pardavėjo svetainėje, kurioje pardavėjas turi pilną kontrolę?

Dažnai verslo savininkai vengia atsiliepimų ir savo verslo vertinimų dėl vienos rizikos: taip vadinamų "nekentėjų" (heiterių). Taip, tenka pripažinti, kad yra viskuo nepatenkintų žmonių, skleidžiančių savo neigiamą nuomonę apie viską. Arba tiesiog nesąžiningų konkurentų, kurie naudojasi atsiliepimų platformomis, siekdami įgyti konkurencinį pranašumą. Tačiau tai nėra labai paplitusi praktika. Nepatenkintieji viskuo dažnai būna nežymi mažuma, o konkurentai tiesiog neturės laiko užtvindyti visų neigiamais atsiliepimais. Be to censio.lt turi įdiegtą filtravimo sistemą ir neteisingai apkaltintas verslas gali informuoti mus dėl tam tikrų komentarų išnagrinėjimo ir mes galime pabandyti atsekti tendenciją. Taip pat yra atsiliepimų komentavimo galimybė. Kita vertus pirkėjų pastabos labai dažnai padeda verslui tobulėti, pašalinant veiklos trūkumus, kurių pasitaiko kiekvienoje organizacijoje, ir taipogi padeda atsijoti nekokybiškas prekes, taip pasirenkant patikimus tiekėjus.

Kaip talpinti į Censio

Visas portalo turinys suskirstytas į kategorijas: Namai ir sodas, Elektronika, Kompiuteriai ir internetas ir t.t. Kiekvienoje iš kategorijų rasite daiktų ar paslaugų subkategorijas, kuriose savo ruožtu rasite daiktų ir paslaugų grupes.

Prekių ir paslaugų vartotojai suradę norimą aprašyti prekę ar paslaugą, tiesiog pasirenka "Rašyti atsiliepimą" arba prie jau egzistuojančio atsiliepimo parašyti komentarą. Jei neradote norimo daikto ar paslaugos, jų aprašymus su savo atsiliepimu galite įkelti patys, prieš tai pasirinkę reikalingą kategoriją ir subkategoriją. Po įkėlimo neregistruotiems lankytojams reikės palaukti mūsų patvirtinimo, kad jūsų įrašas atitiko mūsų reikalavimus ir yra sėkmingai patalpintas adresu, kurį mes Jums atsiųsime el. paštu. Štai ir viskas.

Prekių ir paslaugų pardavėjai gali elgtis paprasčiau: tiesiog parašyti mums, nurodant, kad juos domina galimybė talpinti savo produkcijos aprašymus mūsų portale. Mes suteiksime jums prisijungimo vardą ir slaptažodį, kuriuos panaudoję prisijungimui galėsite talpinti įrašus ir juos taisyti be mūsų patvirtinimo. Vienintelio ko jūs negalėsite koreguoti, tai vartotojų atsiliepimų apie jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.

Ko negalima talpinti į Censio

Nenorime savo portale matyti alkoholio, tabako ir sekso reikmenų įrašų. Šie įrašai bus šalinami. Tad nepageidaujamų sąrašas kol kas trumpas. Taip pat šalinsime visus necenzūrinius ir komentarus bei atsiliepimus.

Jei neradote reikalingos kategorijos arba savo į įrašui negalite rasti tinkamos vietos

Galimi du sprendimo būdai:

  1. Parašyti mums ir mes sukursime reikalingas kategorijas ir pranešime Jums;
  2. Tiesiog talpinkite įrašą artimiausiai Jums tinkančioje kategorijoje ir parašykite mums. Mes sukursime kategoriją, reikalingą šiam įrašui, arba perkelsime įrašą į mūsų nuomone tinkamą vietą. Vėlgi jus informuosime.

Kiek kainuoja įrašų talpinimas Censio

Nieko.

Ar galima rašyti atsiliepimą apie savo įkeltą prekę ar paslaugą

Taip, bet tik vieną kartą. Aišku, savo parduodamos prekės vertinimas atrodytų nekaip. Ši galimybė palikta vartotojams, kurie liko patenkinti arba nepatenkinti kažkuriuo produktu.

Kaip susikurti vertinimo skydelį savo svetainei

Paprasčiausias būdas yra eiti į pageidaujamą įrašą Cenio svetainėje. Šalia produkto aprašymo matysite skydelio ruošinį. Galite iš karto jį pasirinkti arba peržiūrėti kitus variantus.