Nykštukų Pasaulis kavinė

Nykštukų Pasaulis kavinė
Valstybė
Lietuva
Miestas/vietovė
Vilnius
Adresas
Laisvės pr. 88
Pašto kodas
LT-06125
Telefono Nr.
+370 607 10000
Darbo laikas
I-VII nuo 11 - 21 val.
Seniai seniai, vieną snieguotą 2002-ųjų žiemą duris sostinėje atvėrė kavinė visai šeimai "Nykštukų Pasaulis". Nuo tada ir dideli, ir patys mažiausi pasistiprinti bei pasmaguriauti gardžiaisiais Nykštukų patiekalais kviečiami kas dieną. Vos įžengus pro duris pasitinka ilgaamžis ąžuolas, savo šakomis remiantis lubas. Čia pasakiškais paveikslais pasipuošę, lyg iš  vaikystės knygų nulipę, ir tiesiog ant sienų apsigyvenę spalvingi piešiniai. Mediniai rankų darbo baldai, drožinėta apdaila kuria jaukią kavinės aplinką.
Praėjus dvejiems metams kavinėje "Nykštukų pasaulis" buvo nutiesti laiptai, kuriais nusileidus atsiveria stebėtinai didžiulis vaikučiams skirtas pasaulis.  Jame trijų aukštų žaidimų kambarys pasiruošęs lankytojų neišsemiamai energijai, smalsumui, fantazijai ir nuotykių troškimui patenkinti!
Jeigu norite, kad vaikų šventė taptų pramoga ir tėveliams - tik čia susirinkę svečiai galės puikiai praleisti laiką! Svarbiausia - nepamiršti į "Nykštukų pasaulį" atsinešti gerą nuotaiką ir pasipuošti šypsena!

Foto

Vartotojų atsiliepimai

Nėra lankytojų atsiliepimų.
Norėdami įkelti atsiliepimą turite registruotis arba