Stirnių malūnas restoranas

stirnųmalunas
Valstybė
Lietuva
Rajonas / sav.
Trakų raj.
Miestas/vietovė
Vosyliukai
Platuma
54°42'45.35"
Ilguma
25°2'18.61"
Telefono Nr.
+370 652 38508
E-mail
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Darbo laikas
I - III tik pagal išankstinius užsakymus
IV - VII 12:00 - 21:00
Jaukiame restorane galite pasimėgauti pikantiška ir subtilia kaukazietiška virtuve bei gardžiais europietiškais patiekalais. Šis rojaus kampelis – pačioje Vilniaus pašonėje. Prie jaukiai traškančio židinio, žvelgdami į ežerą ar klausydamiesi vandens čiurlenimo, Jūs galėsite pamiršti savo kasdienius rūpesčius ir įvertinti atsipalaidavimo akimirkų džiaugsmą.
Pas mus maloniai švęskite vestuves, šeimos šventes, jubiliejus, krikštynas ar įmonės šventes.

Jūsų šventėms siūlome:

  • „Restorano" salę, su lauko terasa prie vandens rato, kurioje galime surengti banketą iki 70 žmonių.
  • „Pobūvių" salę su vaizdu į ežerą, kurioje jaukiai įsitaisys 40-50 svečių. Šioje salėje puiki galimybė organizuoti seminarus, konferencijas, mokymus iki 60 asmenų.
  • „Žiemos sodas" salytę su vaizdu į ežerą, talpinančia iki 24 svečių, ši vieta skirta nedidelėms Jūsų šventėms, kurioje ir žiemą, ir vasarą gausu žalumos.
  • „Pirties" salėje jaukiai laiką leisti galės 20 garo mėgėjų, kurie pasilepinę garo karščiu (rusiška pirtis) ir vantų lankstumu, galės atsigaivinti ežero vandens kaskados vėsoje.
  • „Lauko terasa" puiki vieta šeimos šventei vasarą, čia galėsite pasikviesti iki 30 svečių. Ši vieta labai mėgstama rengti vaikų gimtadieniams.
  • „Terasa ant vandens (Pontonas)" vasaros metu, esant geriems orams, šioje vietoje galite maloniai praleisti laiką pietaujant ar vakarieniaujant, arba.švęsti šventes pasikvietę 50 svečių.

Foto

stirnųmalunas2
stirnųmalunas1
stirnųmalunas3

Vartotojų atsiliepimai

Nėra lankytojų atsiliepimų.
Norėdami įkelti atsiliepimą turite registruotis arba