Atsiliepimo detalės

1.5 1 0.5
Dulkių siurbliai 3046
Išbandytas robotas-plovėjas
(Updated: Balandis 28, 2014)
Įvertinimas
 
1.5
Taigi, gavau Scooba 390 pabandymui. Kartu buvo pridėta firminio ploviklio, kurio kiekvieną kartą reikia pilti po kamštelį. Galima plauti ir be jo, tik su vandeniu. Įjungiau plautis svetainėje. Grindys paliekamos gan šlapios ir neretai pasitaiko balučių (žr. nuotraukas). Plovėjas nepervažiavo ventiliacijos grotelių ir gan nemažai prišlapino (žr. nuotraukas).
Žinot, kas labiausiai be didelio triukšmo - burzgia kaip dulkių siurblys - varė iš proto? Ogi jo lakstymas belekur belekaip, kitaip sakant, judėjimo sistemos nebuvimas. Nuotraukoje matosi, kur šlapi ruožai, trajektorija - važiuoja, atsiduria, pasisuka kažin kokiu kampu ir varo tolyn, per vienus plotus pravažiuoja kelis kart, o kitur gali net neužsukti....Gal per didelė patalpa, per daug kliūčių? Labai šmirinėjo aplink supamą krėslą ir po viena kėde prie salos kokius 5 kartus zulinosi - sunkiai iš po jos išėjimą rasdavo. Išvada, prieš jungiant robotuką, reikia pašalinti kiek įmanoma daugiau kliūčių. Kita vertus, jei jau taip pasiruoši patalpą, tai gali pati daug greičiau prasibėgti per grindis su šluoste. Taip pat siurblys trupinius aprenka neblogai, nors prieš tai išsiurbliavus būtų geriau. Dėmių nelabai įveikia. Pagal išpilamą vandenį po plovimo matosi, kad atlieka nemažą darbą, sugebėjo net pridžiūvusia uogienę atplauti. Kadangi akivaizdžiai liko neišplauti keli ploteliai, padariau išvadą, kad antrą kartą papildžius vandens talpą plovėjas nepajėgus išplauti 15m2 kambario.Pakrovus robotą pirmu pildymu jis dirba apie 1h, antru kiek daugiau nei 0,5h. Pirmu pildymu mažesnę patalpą išplauna gan gerai, tačiau, jei prieš tai nebūna išsiurbta, didelė tikimybė kad rasit tokių paliktų dulkių. Dar vienas minusas, kad siurblys baigia darbą (ištuštėjus talpai arba išsekus akumuliatoriui) bele kur, kaip kad man vaikų kambarį vos ne giliausiam kampe po lovom. Aišku, galima palikti tame kampe plovėją kol išdžius grindys, bet jeigu jos ilgiau džiūsta, kaip kad pas mane, tai tiesiog gaila gaišti laiką, nes noris jau išvalyti robotą ir pajungti krautis kitam darbui. Dėl ko tokia skuba? Ogi dėl to, kad pradėjus nuo kokių 8h ryto plauti su juo, pabaigiau tik 9h vakaro. Pas mane plaunamo ploto apie 150m2. Bet, mažesnėm patalpom jis visai nieko .
Tai va, tupinėji kad maždaug kas 2 valandos apie jį (kraunasi 2h), baisiai ūžia iki galvos skaudėjimo (suprantama su tom 2 krovimosi valandų pertraukom : ) - kasdien taip neištverčiau. Kas antrą dieną irgi ne . O jei plausi rečiau, tai žiūrėk ir atsiras visokių dėmelių, kurių jis neįveikia, tad reikia pačiai prieš tai pabrūžinti jas... Arba turėti bent jau 2 tokius plovėjus tokiai erdvei - bet man tai per didelė prabanga... Vieno jo dirbti taip pat nepaliksi, kaip jau įsitikinot dėl jo paliekamų balučių - maža kur užstrigs ir išlies visą talpą. Na, bet vienas dalykas man patiko - jei jau pasitaiko tam chaotiškam judėjime, kad pasirenka kryptį palei pat sieną, tai išplauna iki pat jos.
Pliusai
Gerai išplauna pasienius
Minusai
Triukšmas, paliekama daug drėgmės
Apibendrinimas
Kažin ar vertas pirkinys
Pranešti šį atsiliepimą Ar ši apžvalga jums buvo naudinga? 8 0

Komentarai

Already have an account?

Populiariausi įrašai

UADBB Investicijų brokeris
 
0.0 (0)
Kategorija: Draudimas
Esame draudimo tarpininkas tarp Lietuvoje veikiančių...
Simlita, UAB
 
0.0 (0)
Įmonė nuo 2004 m. atlieka aplikos...
Bertašiūnų vienkiemis
 
5.0 (2)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Kaimo turizmo sodyba “Bertašiūnų vienkiemis” tai...
road-man-broken-car-6078
 
0.0 (0)
Kategorija: Autoservisai
“Autovelna” – tai šiuolaikiškas autoservisas, teikiantis...
Titulinis
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Internetinė padangų parduotuvė. Veiklą vykdo iš...
Autoviskas.lt - auto aksesuarai ir automobilų prekės internetu
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Auto aksesuarai ir automobilų prekės internetu...
Kenwood Cooking Chef KM070 Maisto gaminimo kombainas
 
4.5 (1)
Kategorija: Virtuviniai kombainai
Kenwood Cooking Chef yra nepakartojamas išradimas,...
Sodeliškių dvaro sodyba
 
0.0 (0)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Sodyba – puiki vieta surengti vestuvių...
acoustic-research-ar-308-ho-ir-dar (7)
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Nauji ir naudoti Resiveriai / audio...
Karpynė
 
0.0 (0)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė" teikia įvairias...
APD servisas
 
0.0 (0)
Kategorija: Autoservisai
UAB „APD servisas“ – tai naujas,...
Pirties namai
 
0.0 (0)
Kategorija: SPA
Viešosios pirties krosnis yra didžiausia Baltijos...
PRO START 2824 UŽVEDIMO ĮRENGINYS
 
0.0 (0)
Užvedimo įrenginys (busteris) 12/24V PRO START...