Sophos Home antivirus

Iškeltas
Sophos Home antivirus

Programinės įrangos informacija

Kūrėjas
Galimybės
Antivirus esamu laiku, Interneto filtras, Apsauga nuo žinomų, kenkėjiškų svetainių, Nuotolinis valdymas, Ransomware apsauga, Bankinių operacijų apsauga, Privatumo apsauga, iki 10 įrenginių apsauga.

Redaktoriaus apžvalgos

1 reviews

Tai ko reikia - paprasta ir efektyvu
Įvertinimas 
 
4.5
Sophos Home saugos programa, kuri tiesiog atlieka savo darbą. Tai yra neapkrauta visokiais priedais, kaip ekrano laiko kontrolė (kontroliuojanti vaikų praleistą laiką prie kompiuterio), slaptažodžių bankas ir panašiais "praturtinimais". Visi šie  priedai gerai, bet jie ir didina kainą. Su Sophos jūs tiesiog turite galimybę apsaugoti 10 įrenginių (Premium (mokama) versija arba 3 įrenginius su Free (nemokama) versija), galite stebėti visų įrenginių būklę iš vieno kompiuterio, matyti grėsmių šalinimo istoriją, galite nuotoliniu būdu užduoti pasirinkto įrenginio skenavimą nuo grėsmių, kompiuterio video kameros apsaugą nuo nepageidaujamo naudojimo.
Programos įdiegimas ir nustatymas paprastas, nereikalaujantis jokių specialių kompiuterijos žinių. Tai atrodo jau kiekvienos šiuolaikinės programinės įrangos savybė, tačiau tekę sutikti gan painiai įdiegiamos antivirusinės įrangos. Tad programa tinkama ir mažai pažengusiam kompiuterio vartotojui.
Įdiegus Sophos saugumo programą nepastebėtas joks padidėjęs kompiuterio apkrovimas ar naršymo internete sulėtėjimas, netgi įdiegus į 7 metų senuką PC. Programos atsinaujinimai irgi nepastebimi.
Sophos kompanija koncentruojasi į pramoninio lygio saugumo programinės įrangos kūrimą, tad sukaupta patirtis šioje srityje galbūt bus panaudojama ir namų kompiuterių saugumui padidinti.
Pliusai
Paprastas naudojimas, suprantama IT vidutiniokui, neapkraunanti kompiuterio
Minusai
Sunku pasakyti, nes naudota tik mėnesį.
Apibendrinimas
Kolkas geri įspūdžiai. Minus 0,5 balo dėl papildomų galimybių (tėvų kontrolės) nebuvimo
Pranešti šį atsiliepimą Komentarai (0) | Ar šis atsiliepimas jums buvo naudingas? 0 1

Vartotojų atsiliepimai

Nėra lankytojų atsiliepimų.
Norėdami įkelti atsiliepimą turite registruotis arba