-

Kas yra Censio

Censio.lt yra portalas, skirtas talpinti vartotojų atsiliepimus apie įsigytas prekes ir gautas paslaugas. Tai taip pat gali būti ir įspūdingų aplankytų vietų aprašymai, tuo paskatinantys ir kitus portalo lankytojus jas pamatyti. Galite įvertinti ir viešbučių kokybę bei rekomenduoti maitinimo įstaigas. Žodžiu, čia gali talpinti bet kas. Tiek prekių bei paslaugų vartotojai, tiek verslininkai, tas prekes bei paslaugas parduodantys.

Kaip kilo mintis sukurti Censio

Dažnai perkame internetinėse parduotuvėse ir prieš priimdami sprendimą įsigyti prekę ar paslaugą, norime sužinoti, kokia patirtimi gali pasidalinti kiti pirkėjai, jau išbandę šiuos pirkinius. Tenka matyti krūvas klientų atsiliepimų, patalpintų pardavėjo svetainėje. Atsiliepimai, kurie patalpinti pardavėjo serveryje ir pardavėjo valdomi atrodo nelabai patikimai. Juk negalime žinoti kiek buvo pašalinta atsiliepimų.

O Censio objektyvus ?

Na, negalime garantuoti 100 proc. Juk atsiliepimus gali rašyti prekės pardavėjas, gali rašyti konkurentai ar šiaip "heiteriai". Ką su tuo daryti? Nežinome. Mes galime tik matyti, kad naudojamas tas pat IP ir kažkiek bandyti filtruoti. Taip pat negali komentuoti neprisiregistravę lankytojai. Kitą vertus mes nesame pardavėjai ir nesuinteresuoti įtakoti vertinimų turinį.

Kas rašo atsiliepimus į Censio

Bet kuris lankytojas. Žinoma, pageidautina, kad rašantysis būtų realiai susipažinęs su aprašomu daiktu ar paslauga, t.y. tikrai naudojęs. Mes, Censio komanda, atsiliepimus rašome retai - nebent tuo atveju, jei patys naudojomės konkrečiu daiktu ar paslauga. Taip pat mes neturime redaktoriaus vertinimų (bent jau kol kas) dėl paprastos priežasties - nesame visų sričių ekspertai, tad stengiamės išlaikyti procesą kiek įmanoma objektyvų.

Kiek kainuoja įrašų talpinimas Censio

Nieko.

Kaip patekti į Censio

Šią ir kitą naudojimosi portalu informaciją rasite D.U.K. (dažniausiai užduodami klausimai) puslapyje.