Atsiliepimo detalės

Guoliai šunims 1619
Eilinis guolis
Įvertinimas 
 
3.5
Atėjo laikas pakeisti šuns guolį. Šuo - 7 metų dobermanas, 38 kg svorio. Ankstenis per septynerius naudojimo metus visiškai susidėvėjo. Buvo odinis, tačiau brangokas: keli šimtai eur kaina. Prieš pasirenkant guolį, teko svarstyti ar verta vėl investuoti ženklią sumą ar pasirinkti ką nors pigesnio ir pakeisti po 2-3 metų. Juo labiau, kad Lietuvos rinkoje pasirinkimas skurdus, jau nekalbant apie siūlomų guolių išvaizdą. Ankstesnis guolis siųstas iš Vokietijos.
Taigi internete teko užtikti Bimbo guolį. Akį patraukė todėl, kad mažiausiai išmargintas ir tuo pat mažiausiai baisus tarp viso to, kas siūloma gyvūnų prekių parduotuvėse. Taigi perkame. Juolab, kad kaina nedidelė.
Po metų naudojimo galima konstatuoti: skalbti patogu - nuimamas apvalkalas. Lengvas - patogu persivežti automobilio bagažinėje. Šuniui patogus, bent jau neiškojo kitos vietos miegui. Tai būtų privalumai. Deja, per metus laiko ir trijų skalbimų susidėvėjo visiškai (žr. foto). Nors gal taip ir turėjo būti, kai mokama sąlyginai nedidelė kaina.
Pliusai
Patogus. Lengvas, kai reikia pervežti. Nuimamas apvalkalas, kai reikia skalbti.
Minusai
Nepatvarus, nors už tokią kainą nesitikėta kažko ypatinga.
Apibendrinimas
Eilinis, niekuo neišsiskiriantis iš vietinėje rinkoje parduodamų guolių
Pranešti šį atsiliepimą Ar šis atsiliepimas jums buvo naudingas? 2 0

Komentarai

Norėdami komentuoti turite registruotis arba