Atsiliepimo detalės

Elektrinės keptuvės ir griliai 2694
Pasiteisinusi investicija
(Updated: Vasaris 12, 2018)
Įvertinimas
 
4.5
Šis grilis gan intensyviai buityje naudojamas apie 4 mėnesius, tad jau galima daryti tam tikras išvadas.

"Stollar Smart Grill Pro" elektrinis grilis, kuris palengvina maisto paruošimą dėl jo integruoto termometro. Užduokite gaminamo maisto parametrus (kokia mėsa ir kokio paruošimo norite) įsmeikite termometrą ir laukite. Grilis jums pateiks tikslius nurodymus, kada reikia išimti ruošiamą maistą, taip pat leisti poilsio laiką. Grilis atsiverčia 180 laipsnių ir turime padidinto ploto elektrinę kepsninę.
 
Stollar gana didelis, taigi pirmiausia kylanti mintis - kur jį laikyti. Išorė nerūdijančio plieno, paliekami pirštų atspaudai matosi labai ryškiai. Nepaisant to, industrinė išvaizda puiki. "Smart Grill Pro" apačioje yra vietos elektros laido susukimui, kai grilis nenaudojamas. Dešinėje pusėje yra vieta, kur laikomas temperatūros jutiklis. Parametrų nuskaitymo ekranėlis pakankamo dydžio aiškiam informacijos perskaitymui.
 
Grilis turi keletą patogių savybių. Pirmoji yra penkios maisto produktų ruošimo programos, skirtos jautienai, ėrienai, kiaulienai, paukštienai ir žuviai.  Antra - tai kepamo maisto temperatūros zondas. Pasirinkę pageidaujamą režimą, užduokite, kokio paruošimo pageidaujate ir grilis informuos jus, kada jūsų maistas bus paruoštas. "Stollar Smart Grill Pro" turi įvairius aukščio ir kampo koregavimus ir gali būti pritaikytas įvairiems maisto produktams.  Iš dviejų grotelių plokščių viena yra plokščia, o kitas - gruoblėta. Plokštes galima sukeisti vietomis.
 
Kepant jautieną svarbu mėsos neperkepti. Taigi pasiteisino integruotas temperatūros daviklis ir kepimo programos. Grilis pats pasirenka įkaitimo temperatūrą ir perspėja garsiniu signalu kada kepsnį nuimti "poilsiui" .Rezultatas kol kas nenuvylė, mėsa neperkepa. Kiaulienos mėsainio kepimas taip pat nekėlė nusivylimo. Gal tik kepant žuvį, norėtųsi geresnio iškepimo. Žuvis atrodo per daug "natūrali". Bet tai jau skonio reikalas.  Grilį kūrę inžinieriai gan tiksliai parinko temperatūrų nustatymą.
 
Jei nepasitikima integruotu termometru (turbūt tinka maisto ruošimo specialistams) ir nustatytomis programomis, galima integruotą termometrą tiesiog atjungti. Tuo atveju lieka paprastas grilis be jokių "protingų" funkcijų. Jei tokių būdu grilis naudojamas dažniau, tai gal neverta mokėti papildomą ženklią sumą už "protingus" patobulinimus. Kepimo plokščių valymas lengvas: danga tikrai nelipni, nuvalymui pakanka drėgnos servetėlės. Kebliau valyti prietaiso priekinę panelę, kuri kepant apsitaško riebalais ir atsikišusios valdymo rankenėlė apsunkina priėjimą. Taip pat jau minėtas potraukis pirštų atspaudams užduoda papildomo darbo. Plokštes galima plauti indaplovėje, bent jau taip nurodo gamintojas, tačiau nežinia ar verta taip rizikuoti: pažeidus nesvylančią dangą, pakaitinės plokštė gana brangios.
 
"Stollar Smart Grill Pro" mėsos mėgėjams padės greitai ir tiksliai paruošti kepsnius, nenusiviliant ir rezultatu. Tačiau, kaip prietaisas, jis nėra labai universalus - pavyzdžiui, "Panini" gaunami per daug suspausti. Vistik kepimo plokštės gan sunkios.  Grilis taipogi pat gana didelis, jau nekalbant apie kainą.  
 
Taigi, "Stollar Grill Pro" "protingi" nustatymai bus malonūs mėsos mėgėjams, tačiau jo dydis ir kainą verčia pagalvoti prieš įsigijimą.
Pliusai
Mėsos kepimo automatinės funkcijos, lengva priežiūra
Minusai
Sunku pasakyti. Gal norėtųsi mokėti mažiau.
Apibendrinimas
Pirkinys pasiteisinęs
Pranešti šį atsiliepimą Ar ši apžvalga jums buvo naudinga? 3 0

Komentarai

Already have an account?

Populiariausi įrašai

UADBB Investicijų brokeris
 
0.0 (0)
Kategorija: Draudimas
Esame draudimo tarpininkas tarp Lietuvoje veikiančių...
Simlita, UAB
 
0.0 (0)
Įmonė nuo 2004 m. atlieka aplikos...
Bertašiūnų vienkiemis
 
5.0 (2)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Kaimo turizmo sodyba “Bertašiūnų vienkiemis” tai...
road-man-broken-car-6078
 
0.0 (0)
Kategorija: Autoservisai
“Autovelna” – tai šiuolaikiškas autoservisas, teikiantis...
Titulinis
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Internetinė padangų parduotuvė. Veiklą vykdo iš...
Autoviskas.lt - auto aksesuarai ir automobilų prekės internetu
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Auto aksesuarai ir automobilų prekės internetu...
Kenwood Cooking Chef KM070 Maisto gaminimo kombainas
 
4.5 (1)
Kategorija: Virtuviniai kombainai
Kenwood Cooking Chef yra nepakartojamas išradimas,...
Sodeliškių dvaro sodyba
 
0.0 (0)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Sodyba – puiki vieta surengti vestuvių...
acoustic-research-ar-308-ho-ir-dar (7)
 
0.0 (0)
Kategorija: Nemaisto prekės
Nauji ir naudoti Resiveriai / audio...
Karpynė
 
0.0 (0)
Kategorija: Kaimo turizmo sodybos
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė" teikia įvairias...
APD servisas
 
0.0 (0)
Kategorija: Autoservisai
UAB „APD servisas“ – tai naujas,...
Pirties namai
 
0.0 (0)
Kategorija: SPA
Viešosios pirties krosnis yra didžiausia Baltijos...
PRO START 2824 UŽVEDIMO ĮRENGINYS
 
0.0 (0)
Užvedimo įrenginys (busteris) 12/24V PRO START...