-

Pirties namai

Populiarus
Pirties namai
Valstybė
Lietuva
Rajonas / sav.
Kauno sav.
Miestas/vietovė
Kaunas
Adresas
Jonavos g. 41D
Telefono Nr.
+370 6949 6888
E-mail
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viešosios pirties krosnis yra didžiausia Baltijos šalyse. Tai tarptautinis projektas.
Šio projekto konstrukcija yra nupirkta iš Rusijos konstruktoriaus Michail Sokolov, kuris, deja, yra jau miręs. Technine priežiūra užsiėmė vienas geriausių pirties krosnininkų Aleksandras Zamaška. Pačią krosnį statė Lietuvos meistrai Marius Babraitis ir Liudvikas Cimalonskas - dizainą, kurį kurė Aleksandras Alatjjev, o jo mokiniai puikiai išpildė.
Pastato eksterjero ir interjero kūrimui buvo panaudoti japonų motyvai, kurie atspindi antrame aukšte įsikūrusios Lietuvos kovų menų meistrų mokyklos dvasią.

Apie pačią pirtį:

Garinės plotas 35 m². Aukštis iki lubų 4 m. Oro tūris pačioje garinėje - 140 m³. Krosnies galingumas 180 kW. Garo generatoriaus įkrovos svoris - 7 tonos. Pačiai krosniai panaudota ~5000 plytų. Bendras krosnies svoris yra 29 tonos, iš jų įkrovai panaudota 4 tonos špyžinių plytų ir 3 tonos akmenų.

Krosnies akmenys įkaitinami dujomis, kurios optimali kaitinimo temperatūra 900 laipsniu. Akmenų paviršius įkaista apačioje nuo 800 laipsnių,o viršuje esantys akmenys įkaista iki 500 laipsnių temperatūros! Tokia įkaitinta įkrova užtikrina 14 valandų nepertraukiamos galimybės kaitintis.

Foto

Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai
Pirties namai

Vartotojų apžvalgos

Nėra lankytojų atsiliepimų.
Norėdami įkelti atsiliepimą turite registruotis arba