-

Kada būtinas oro kondicioneriaus montavimas ?

Kada būtinas oro kondicioneriaus montavimas ?
Valstybė
Lietuva
Rajonas / sav.
Kauno raj.
E-mail
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Oro kondicionerius neasiejama komfortiško gyvenimo dalis, ypač kai vasara būna labai karšta jis tampa neasiejamų mūsų draugui, šiame straipsnyje rasite informacijos apie oro kondicioneriaus tinkama montavimą ir jo veikimo principus.
Kondicionieriu montavimas, susideda iš keletos etapų iš pat pradžių įrenginio nustatymas, įrenginys parenkamas palei kambario arba buto, namo kvadratūra, biudžeta bei norimas šilumos siurblio Oras-Oras specifikacijas, (pavydžiui oro valymas ir t.t) taip pat atsižvelgiama kam labiau naudosite šildymui ar šaldymui. 

Standartiniai oro kondicionieriai, palei gamintojo deklaraciją šaldo iki -15. Įsirengus Oras-Oras, ir turint kieto kuro katilą, šiek tiek atvėsus orams rudėnį, kai dar neapsimoka kurti pečiaus,  nejausite diskomforto. Bute iki šildymo sezono, rudenį atvėsus orams, įrenginis palaiko pastovia nustatyta temperatūra, tad bute niekada nebejausite diskomforto, laiko tarpe iki šildymo sezono.

 Vasara įrenginys atvėsina patalpa, atvėsinus atsijungia, taip taupydamas elektra ,ypač rekomenduojama namo 2 ar 3 aukšte arba bute nuo 2 aukšto. Šiuolaikiniai oras-oras arba oras-vanduo šilumos siurbliai energetinio taupymo skalėje pareina su a++ ir a+++ deklaracijom, tad kondicionieriu montavimas tikrai atsipirks ir energijos suvartojimas bus minimalus.

Vartotojų apžvalgos

Nėra lankytojų atsiliepimų.
Norėdami įkelti atsiliepimą turite registruotis arba